Opis stanowiska pracy

  • opracowywanie, aktualizacja i rozpowszechnianie dokumentacji technicznej oraz innej wymaganej przepisami prawa
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w procesach produkcyjnych
  • zarządzanie częściami zamiennymi maszyn
  • prowadzenie nadzoru nad informatycznym systemem zarządzania działem
  • nadzór i kontrola przestrzegania przepisów bezpieczeństwa wśród pracowników działu
  • bieżące organizowanie i przydzielanie prac w dziale

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, automatyka, elektrotechnika)
  • zmysł techniczny
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MES, CAD)
  • umiejętność delegowania uprawnień
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • predyspozycje osobowościowe; samodzielność, zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, twórcze myślenie, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • pakiet socjalny

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas

kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive