Opis stanowiska pracy

- konsultacje techniczne dla partnerów handlowych
- kontakty z producentami w zakresie transferu technologii oraz aktualizacji informacji technicznych
- wsparcie techniczne dla zespołu handlowego i produktowego firmy
- prowadzenie szkoleń handlowych i technicznych
- wspieranie działu marketingu w tworzeniu materiałów technicznych
- reprezentowanie firmy w kontaktach z mediami, w zakresie dialogu technicznego dotyczącego wspieranych rozwiązań

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym (IT)
- wiedza ogólna związana z tematyką sieci i bezpieczeństwa
- preferowane będą osoby znające rozwiązania z obszaru monitorowania sieci
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację z dostawcami oraz partnerami spoza Polski
- chęć poznawania nowych technologii i rozwijania własnych umiejętności w obszarze monitorowania sieci i bezpieczeństwa IT
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

BAKOTECH® jest jednym z liderów w sferze dystrybucji z wartością ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems