inżynier sprzedaży

PWP Sp.z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedstawicielstwo Firmy w Polsce poszukuje..
Inżyniera Sprzedaży/Doradcy Technicznego
Miejsce pracy Warszawa zasieg krajowy- praca zdalna i biuro
Oferujemy umowa o prace po okresie próbnym /3 miesiące/
Niezbędne narzędzia –auto.telefon,laptop
Szkolenia w firmie macierzystej w Austrii i w Polsce
Wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne zależne od wynikow sprzedazy

Wymagania

Wymagania wykształcenie techniczne z ochrony środowiska,doświadczenie w branzy
AKPiA-pomiary analityczne ,dobra znajomośc języka angielskiego,prawo jazdy,dyspozycyjność
Inicjatywa i samodzielność

Oferty z CV i aktualnym zdjęciem

Prezentacja firmy

Firma dziala od 1995 roku w obszarach woda,ścieki,energetyka.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting