Opis stanowiska pracy

Aktualnie Grupa Most Wanted! poszukuje specjalistów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Region: Cała Polska

Nr Ref: IS/MT/PL

Zakres obowiązków:

• Doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej

• Opracowywanie wycen ofertowych oraz dokumentacji technicznej

dla realizowanych instalacji

• Opiekę nad Klientami firmy z regionu

• Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów

• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych, partnerskich relacji z Klientami

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)

• Dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność

• Umiejętności analitycznego myślenia

• Umiejętność pracy w zespole

• Entuzjazm i silna motywacja do pracy

• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• Znajomość układów i elementów pneumatyki

• Ewentualne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość SAP R3

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość rynku dóbr przemysłowych

Wymagania

Nasz klient oferuje:

• Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Dostęp do nowoczesnych technologii

• Szkolenia produktowe i techniczne

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

• Przyjazną atmosferę pracy

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi