Telzas Sp. z o.o.

Telzas jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm z branży systemów zasilania gwarantowanego. Wiodący w Polsce producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, monitoringu i telemetrii, wykorzystywanych w telekomunikacji, teleinformatyce, energetyce

Poszukuje do Zespołu Sprzedaży kandydatów na stanowisko: INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Szczecinek, Poznań, Szczecin

Zakres Zadań:

  • Stała współpraca i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, w tym doradztwo produktowe.
  • Pozyskiwanie nowych zamówień.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Wizytowanie klientów, udział w negocjacjach, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowo - technicznych.
  • Realizacja planów i zadań sprzedażowych w obszarze przydzielonych sektorów rynku.
  • Monitorowanie rynku.
  • Analiza i raportowanie sytuacji w obsługiwanych sektorach rynku.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne).
  • Min. 2-letnie związane z samodzielną pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych.
  • Znajomość narzędzi i technik sprzedażowych.
  • Umiejętność przygotowywania ofert.
  • Znajomość oprogramowania MS Office, w tym biegle MS Excel.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy (wyszukiwanie potencjalnych klientów, inicjowanie kontaktu, umawianie spotkań).
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów.
  • Orientacja na klienta i umiejętności budowania relacji.
  • Samodzielność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  •  Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość pracy w Biurze w Poznaniu albo Szczecinie po 3 miesięcznym okresie wdrożenia w siedzibie firmy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, docelowo – samochód służbowy).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników).
  • Szkolenie z zakresu oferty produktowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. nr 133, poz. 883/

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą: