Inżynier Sprzedaży

Antal Sales&Marketing

Sosnowiec, śląskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Aktywne zwiększanie udziału firmy na określonym terytorium,
  • Realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych,
  • Dbanie o relacje z klientami na wszystkich szczeblach organizacji,
  • Rozwijanie możliwości zwiększania sprzedaży poprzez wdrażanie nowych rozwiązań, produktów i prototypów,
  • Analiza rozwiązań oferowanych przez konkurencję oraz ich strategii sprzedażowych/rynkowych.
  • Uczestniczenie w promowaniu firmy na targach i wystawach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana: Mechanika),
  • Doświadczenie w sprzedaży komponentów technicznych do przemysłu (min. 3 lata),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny),
  • Nastawienie na cel i pro-aktywność w działaniu,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl