Keller Poligrafia dla Przemysłu Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligracznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Skórzewo k Poznań

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami.
  • Przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych.
  • Udział w targach, prowadzenie prezentacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu zarządzania produkcją, prowadzenia projektów i inwestycji.
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyki przemysłowej, poligrafii.
  • Samodzielność, zaangażowanie, chęć rozwoju i nauki.
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane).
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów, przebojowość, kultura osobista.
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne i godne warunki zatrudnienia, system motywacyjny.
  • Praca na pełen etat.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą poniższego przycisku:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.