Horyzont Doradztwo Personalne

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Katowice / Kraków

Naszym Klientem jest zagraniczna firma, producent i dostawca licencjonowanych i specjalistycznych elementów do montażu dla branż: motoryzacyjnej, AGD, elektronicznej i innych. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu poprzez pozyskanie nowych klientów oraz obsługę obecnych.

Zadania:

  • poznanie i określenie sytuacji i potencjału sprzedażowego na powierzonym obszarze w sferze przemysłowej (firm produkcyjno - montażowych),
  • wyszukanie i pozyskanie nowych projektów i nowych klientów,
  • promowanie produktów firmy i usług klientom,
  • przygotowywanie ofert dla klientów (warunków handlowych, produktów, cen, dostaw i płatności),
  • wspieranie zespołów inżynierskich klientów przy opracowywaniu nowych zastosowań / produktów,
  • budowanie osobistych relacji z kluczowymi organizacjami klientów (zakupy, nowe projekty, sprzedaż, logistyka, jakość i finanse),
  • kontakt i współpraca wewnątrz Grupy (z zagranicznymi oddziałami handlowymi, logistycznymi, technicznymi, marketingiem),
  • regularne prowadzenie administracji swoich działań w elektronicznym systemie firmowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w sektorze przemysłowym,
  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego, niezbędna do komunikacji wewnętrznej (w obszarze Grupy) i zewnętrznej (np. z zagranicznymi centralami zakupowymi Klientów),
  • gotowość do pracy typu home/car office,
  • samodzielność, umiejętność dobrego planowania organizacji wlasnej pracy,
  • dobra komunikacja z klientami, otwarcie na nowe możliwości,
  • zorientowanie na sukces, kreatywność,
  • sprawna obsługa pakietu MsOffice - głównie Excela, korzystanie dla potrzeb sprzedażowych z Internetu,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność i systematyczność.

Klient oferuje:

  • ciekawą i stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • system prowizji i premii rocznych, niezbędne narzędzia do pracy,
  • samodzielne stanowisko w powierzonym obszarze województw: Śląskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego, Opolskiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego,
  • możliwość poszerzenia doświadczenia oraz kompetencji w międzynarodowej organizacji,
  • międzynarodowe szkolenia.

(Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.