Inżynier Sprzedaży

Manpower.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVAC, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Region: Polska Pn-Zach.

Praca stała

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu technologii lub automatyki HVAC, ewentualnie techniki cieplnej lub chłodniczej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do odbywania częstych podróży służbowych
  • Mile widziana znajomość protokołów cyfrowych używanych w automatyce budynków
  • Mile widziana wiedza z zakresu projektowania w obszarze HVAC

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie sprzedaży w regionie Pn-Zach poprzez aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Zwiększanie sprzedaży u obecnych Klientów poprzez prezentowanie nowych produktów
  • Bieżące wsparcie techniczne klientów
  • Udział w spotkaniach marketingowych

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w systemie Home Office

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybrnaymi kandydatmi, których profil zawodowy najlepiej odpowiada charakterowi stanowiska.

Agencja zatrudnie numer certyfikatu 412

Prezentacja firmy

Biuro Pośrednictwa Pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie