INŻYNIER SPRZEDAŻY

Ponar Wadowice S.A

Gdańsk, pomorskie

Grupa PONAR Silesia powstała z myślą o pełnej obsłudze naszych Klientów zarówno w zakresie komponentów, części zamiennych, remontów, jak i kompleksowych dostaw układów hydrauliki siłowej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Osoba ta będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu sprzedaży w oparciu o wiedzę i doradztwo techniczne. Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych, przygotowywanie ofert i kalkulacji w zakresie hydrauliki siłowej.

Miejsce pracy Gdańsk oraz teren województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w segmencie B2B
  • znajomość elementów hydrauliki siłowej
  • praktyczna umiejętność czytania schematów hydraulicznych
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • pełna mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne

Obowiązki:

  • prowadzenie działań handlowo - marketingowych u klientów
  • przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów na układy hydrauliki siłowej
  • opracowywanie aplikacji produktowych, dobór komponentów i zamienników
  • projektowanie systemów wraz z ich uruchamianiem u klienta
  • prowadzenie nadzoru techniczno- handlowego nad procesem zamówień
  • wsparcie techniczne i produktowe dla klientów
  • bieżąca analiza sytuacji na rynku oraz w branży
  • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej ze stabilną pozycją na rynku
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet specjalistycznych szkoleń technicznych i sprzedażowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dodatek motywacyjny adekwatny do osiąganych celów