Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10097.

Aktualnie dla naszego Klienta, czołowego producenta elementów automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis:
• Systematyczny kontakt z istniejącymi klientami – automatyka przemysłowa
• Aktywny rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie w tym poszukiwanie nowych odbiorców
• Poszukiwanie nowych odbiorców z techniki mocowań

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne wyższe (o profilu mechanika i budowa maszyn, bądź pokrewne),
• Min.3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży obróbki skrawaniem,
• Gotowość do pracy w trybie ,,Home Office”,
• Znajomość branży automatyki przemysłowej (m.in. osprzęt do robotów i manipulatorów),
• Znajomość podstaw zagadnień mechaniki z zakresu techniki mocowań będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom średniozaawansowany),
• Umiejętności negocjacyjne,
• Dyspozycyjność,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Prawo jazdy.
Nasz klient oferuje:
• Stabilną, ciekawą pracę w profesjonalnym zespole (umowa o pracę),
• Gruntowne wprowadzenie i szkolenie,
• Możliwość rozwoju,
• Stałe wynagrodzenie plus premie,
• Do dyspozycji: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, tablet.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi