Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Inżynier Sprzedaży

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: 41-800 Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Zadania

  • Aktywne zdobywanie klientów w kanale B2B w sektorze górniczym
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • Rozwijanie sprzedazy w powierzonym obszarze
  • Kompleksowa, profesjonalna obsługa handlowa: przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (B2B) w branży pompowej lub pokrewnych, w sektorze górniczym
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Mechanika i Budowa Maszyn, Maszyny Przepływowe)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i budowania trwałych relacji z klientem
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujace osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, poytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.