Inżynier Sprzedaży

TASO

41-209 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wiodący dystrybutor taśm i aplikacji klejących niemieckiego producenta tesa tape, zatrudni dynamiczną osobę o technicznych zainteresowaniach i predyspozycjach na stanowisko Inżyniera Sprzedaży do pracy w biurze w Sosnowcu.

Więcej informacji o firmie i oferowanych produktach: www.tasmytesa,pl

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów przez telefon,
  • wizyty u nowych klientów, próbkowanie i dobór aplikacji klejących w procesach produkcji,
  • przygotowanie ofert handlowych (głównie klienci przemysłowi),
  • obsługa zamówień,
  • podtrzymywanie stałych i dobrych relacji z obecnymi klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • samodzielność i kreatywność,
  • otwartość na szukanie nowych rozwiązań dla klientów,
  • chęci do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,
  • wysoki poziom komunikatywności,
  • podstawowa znajomość excell,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • pensja stała + prowizja od sprzedazy
  • laptop + telefon
  • pracę w dobrej atmosferze i dużą samodzielność
  • szkolenia branżowe

Prezentacja firmy

Firma założona w 2001, skupiająca swoją działalność na dystrybucj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta