Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego koncernu oferującego pompy, armatury, oraz systemy złożone, poszukujemy odpowiedniego kandydata na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • doradztwo techniczne (w tym współpraca z biurami projektowymi)
  • sporządzanie ofert sprzedaży i pozyskiwanie zamówień od klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Inżynieria Środowiska, Mechanika lub pokrewne)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B dla klientów z rynku budowlano-instalacyjnego i/lub przemysłowego

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym, zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria