Inżynier Sprzedaży - Sektor HVACR (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Głównym zadaniem wybranej osoby będzie pozyskiwanie nowych Klientów na terenie centralnej Polski oraz wsparcie techniczne prowadzonych projektów inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora HVAC będąca liderem w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach. Firma dostarcza swoim Klientom najbardziej zaawansowane technologicznie i jakościowo produkty oraz usługi kontrolujące i zabezpieczające pracę systemów HVAC. W chwili obecnej z uwagi na dynamiczny rozwój firmy na rynku polskim poszukujemy doświadczonych i kompetentnych kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Sprzedaży Projektowej. Głównym zadaniem wybranej osoby będzie pozyskiwanie nowych klientów na terenie centralnej Polski oraz wsparcie techniczne prowadzonych projektów inwestycyjnych.

Opis stanowiska

  • obsługa techniczno-handlowa Klientów w regionie centralnej polski (głównie Warszawa i okolice),
  • podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • bliska współpraca z projektantami, firmami inżynieryjnymi, inwestorami, instalatorami, hurtowniami,
  • doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż projektowa rozwiązań firmy na podległym terenie,
  • prowadzenie wieloetapowych i wielopłaszczyznowych negocjacji handlowych (na poziomie Zarządu, Dyrekcji, kadry menedżerskiej i specjalistów ds. zakupów),
  • prowadzenie szkoleń w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań przy wsparciu Działu Technicznego,
  • realizowanie powierzonych zadań sprzedażowych,
  • realizowanie działań marketingowych w regionie.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (inżynieria środowiska lub HVAC),
  • min. 3 letnie doświadczenia w sprzedaży projektowej rozwiązań technicznych w branży HVAC,
  • bardzo dobra znajomość branży projektowej lub doświadczenie w branży technicznej (preferowany sektor: HVAC),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • pro aktywność w działaniu i nastawienie na wynik,
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami,
  • znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • praca w nowoczesnej, renomowanej i prestiżowej organizacji międzynarodowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • rozwój osobisty, atrakcyjne wyzwania zawodowe, wysoką samodzielność,
  • intensywne szkolenia wdrożeniowe,
  • pakiet benefitów dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta motywacyjnego pakietu sportowego etc.),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page