Inżynier Sprzedaży - pompy przemysłowe, rynek komunalny

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowy producent pomp przemysłowych

Inżynier Sprzedaży - pompy przemysłowe, rynek komunalnyMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku wodno kanalizacyjnym (sieci wodociągowe, przepompownie i oczyszczalnie ścieków),
  • Współpraca z inwestorami, biurami projektowymi i firmami wykonawczymi,
  • Uczestnictwo w przetargach oraz prowadzenie sprzedaży poprzez zamówienia publiczne,
  • Promowanie marki wśrod obecnych i potencjalnych klentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe na rynku instalacji sanitarnych,
  • Mile widziane doświadczenie w branży pomp,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu inzynierii sanitarnej lub pokrewne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umozliwiającym udział w szkoleniach,
  • Praktyczna znajomość ustawy o zamówieniach publicznych.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • Liczne szkolenia produktowe podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wysokiej klasy samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.