Inżynier sprzedaży (m/k)

Trenkwalder Polska

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami,
  • przygotowaniu ofert handlowych,
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży,
  • zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, elektronika),
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w sektorze elektrycznym, teletechnicznym lub automatyki zabezpieczeniowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista i motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • orientacja na klienta oraz na realizację celów,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • dynamiczną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia techniczne, podnoszenie kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.