Opis stanowiska pracy

Firma CORONA Serwis Sp. z o.o. sp. k., będąca wyłącznym reprezentantem wiodących producentów zabezpieczeń przeciwwybuchowych, systemów pompowych, armatury przemysłowej i systemów detekcji, w związku z międzynarodowym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży (CZECHY). Jako Inżynier Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za reprezentowanie firmy na terenie Czech.
Więcej o nas znajdziesz na www.corona.org.pl / www.corona-serwis.cz

Opis stanowiska:
- efektywne pozyskiwanie nowych klientów z branży przemysłowej na rynku czeskim
- utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z klientami na rynku czeskim
- budowanie długofalowych relacji biznesowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
- business development
- profesjonalne doradztwo techniczne

Wymagania

- wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne )
- doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w obszarze B2B
- dogłębna znajomość rynku czeskiego
- komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość języka czeskiego oraz angielskiego
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
- gotowość do licznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
- Otwartość na pracę na zasadzie home office
- Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Pakiet szkoleń

Prezentacja firmy

Wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie wybuchu, gdzie panuje wysokie ci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi