Inżynier – Specjalista ds. Jakości

Klient InfoPraca.pl

Wrocław, dolnośląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne, preferowany kierunek (wydział mechaniczny): mechanika i budowa maszyn,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • znajomość narzędzi jakościowych,
  • doświadczenie w branży mechanicznej (produkcja maszyn i urządzeń procesowych),
  • doświadczenia w pracy z kontrolą i zapewnieniem jakości,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • pomiary i analiza gotowych wyrobów,
  • analiza problemów jakościowych w procesie,
  • obsługa reklamacji klientów oraz wdrażanie akcji korygujących,
  • regularny kontakt z klientem w kwestiach jakościowych,
  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • tworzenie i ciągłe doskonalenie programów pomiarowych,
  • nadzorowanie i wdrażanie Systemu Zapewnienia Jakości,
  • prowadzenie szkoleń i audytów wewnętrznych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o prace,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.