Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera sieciowego będzie odpowiedzialna za projektowanie, instalowanie, uruchamianie rozwiązań sieciowych (część aktywna), systemów cyfrowego monitoringu wizyjnego oraz systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole,
  • Możliwość zdobycia wiedzy z bardzo zaawansowanych technologii,
  • Praca przy realizacji dużych projektów,
  • Pracę w firmie, która jest liderem rynkowym w wielu obszarach,
  • Stabilne zatrudnienie poprzez pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • Gwarantujemy umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie w zależności od uzyskiwanych wyników,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub telekomunikacyjne (ewentualnie kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie wynikające z pracy na takim stanowisku)
  • Znajomość protokołów sieciowych - wskazane certyfikaty oraz doświadczenie,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dobra komunikatywność,
  • Kreatywność.

Prezentacja firmy

Renomowany integrator systemów teleinformatycznych wyspecjalizowany w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, w zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems