Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma produkcyjna zatrudni osobę na stanowisko:

Inżynier Serwisu

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnianie stałego wsparcia technicznego klientom firmy zlokalizowanym na całym świecie
  • Wsparcie techniczne w zakresie uruchamiania produktów firmy
  • Analiza reklamacji pod kątem merytorycznym
  • Odbywanie wizyt reklamacyjnych u Klientów, wparcie w identyfikowaniu problemów technicznych i pomoc w szybkim ich rozwiązywaniu
  • Wykonywanie napraw: gwarancyjnych, pogwarancyjnych
  • Stała współpraca i raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym (mechanika, budowa maszyn, elektronika, automatyka)
  • Min. 3 letniego doświadczenia zawodowego na zbliżonym stanowisku ( utrzymanie ruchu, serwis, dział techniczny)
  • Wiedzy technicznej z zakresu budowy maszyn, ich funkcjonalności oraz utrzymania i serwisowania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia analizy problemu
  • Elastyczności, zdolności do przystosowania się do nowej sytuacji, pro aktywności
  • Gotowości do częstych podróży służbowych po całym świecie
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Biegłej obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
  • Poszukujemy osoby która jest samodzielna w organizacji pracy własnej, zorientowanej na Klienta, samodzielna, odpowiedzialna, asertywna.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansę rozwoju zawodowego w dużej firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku multikulturowym, w nowoczesnej firmie będącej liderem w swej branży.

Prezentacja firmy

NT Industry Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji