Antal Sales&Marketing
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

• Wykonywanie napraw i przeglądów urządzeń;
• Prowadzenie szkoleń i doradztwo techniczne u Klientów;
• Wsparcie procesów serwisowych, rozwiązywanie wyzwań technicznych;
• Opracowywanie ofert na realizowane zakresy serwisowe;
• Współpraca z działem serwisu przy realizacji projektów.

Wymagania:

• Wykształcenia wyższego - automatyka/elektronika/mechanika maszyn lub pokrewne
• Doświadczenie 2-3 letnie w zakresie naprawy maszyn;
• Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych;
• Samodzielności i inicjatywa;
• Bardzo dobra znajomości jęz. Angielskiego;
• Prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl