STERNET Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma, laureat rankingu Gazele Biznesu 2008, Gazele Biznesu 2007, Gazele Biznesu 2006 i Gazele Biznesu 2012, prestiżowego dziennika Puls Biznesu, oraz podwójny laureat Diamentów Forbesa, lider dystrybucji urządzeń firmy SIEMENS w zakresie automatyki i techniki napędowej, poszukuje poszukuje pracownika w charakterze:

INŻYNIER SERWISU

Od: STERNET Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska

  • Samodzielna organizacja oraz prowadzenie serwisów naprawczych i prewencyjnych motoreduktorów, silników elektrycznych i sprzęgieł zarówno w warsztacie firmy jak i na obiektach przemysłowych w całej Polsce.
  • Wykonywanie ekspertyz diagnostycznych elementów oraz całych zespołów napędowych.
  • Wykonywanie dokumentacji przeprowadzonych serwisów, kosztorysowanie i rozliczanie prac serwisowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (z kierunków - Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnych),
  • znajomość zagadnień budowy, eksploatacji, diagnostyki i serwisu przemysłowych napędów elektrycznych: przekładni mechanicznych, silników i sprzęgieł,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia - stałe zatrudnienie, umowa o pracę,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji, cykl szkoleń rozwijających w zakresie diagnostyki i serwisu maszyn,
  • autoryzowane szkolenia w firmie SIEMENS,
  • kontakt z najnowocześniejszą techniką,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania,
  • bardzo dobre wyposażenie stanowiska pracy - nowoczesny sprzęt pomiarowy, samochód laptop, telefon,
  • przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Komplet dokumentów (CV, zdjęcie, LM) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać  za pomocą opcji "Aplikuj".