Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- koordynacja prac serwisowych, rozwiązywanie problemów technicznych
- opracowywanie ofert na realizowane usługi serwisowe
- prowadzenie dokumentacji serwisowej
- wsparcie serwisantów pracujących w terenie
- zamawianie części i materiałów niezbędnych do realizacji usług

Wymagania

Oczekiwania:

- wykształcenie WYŻSZE TECHNICZNE – INŻYNIER w branży klimatyzacja/wentylacja
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość programu AUTOCAD oraz MS OFFICE
- dobra znajomość rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat.B

Oferta:

- stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
- 1–nozmianowy system pracy
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się doborem, sprzedażą, montażem systemów kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis