Inżynier Serwisu Instalacji Sanitarnych

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Naszym klientem jest wiodący wykonawca instalacji mechanicznych oraz sanitarnych. W związku z  rozwojem działu serwisu i obsługi gwarancyjnej firma poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu (branża sanitarna)

Zakres zadań:

obsługa gwarancyjna instalacji sanitarnych (grzewczo-chłodniczych, wentylacyjnych, wody użytkowej, kanalizacyjnych)

koordynowanie procesów reklamacyjnych i gwarancyjnych

przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja ich zasadności

identyfikacja usterek na podstawie dokumetacji obiektów, kontakt z podwykonawcami i dostawcami

dbałość o terminowość wykonania przeglądów okresowych urządzeń zgodnie z określonymi warunkami gwarancji

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru inżynierii sanitarnej)

doświadczenie w pracy  w obszarze serwisu instalacji

znajomość rynku instalacji i urządzeń sanitarnych (podwykonawcy i dostawcy)

samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

prawo jazdy kat. B

dyspozycyjność do pracy  w delegacji

Klient oferuje:

pełne wyzwań stanowisko w firmie będącej liderem na rynku

współudział w budowaniu struktury działu

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych

możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Devire Devire Devire Devire