inżynier serwisu ds. technologii laserowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

dla naszego Klienta, renomowanego, międzynarodowego producenta maszyn przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 20514
Praca stała
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:

odpowiedzialność za montaż, uruchomienie, konfigurację i serwis laserowych maszyn spawających.

  • szkolenie operatorów w zakresie poprawnego i efektywnego wykorzystania urządzeń.
  • utrzymywanie kontaktu z centralą firmy w Polsce oraz w Niemczech.
  • zdalne wsparcie techniczne w zakresie obsługi i diagnostyki urządzeń.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe-techniczne z obszaru elektryki, budowy maszyn, lub pokrewne.
  • doświadczenie w montażu i uruchomieniu maszyn przemysłowych, mile widziane doświadczenie związane z technologią laserową.
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski południowo-wschodniej.
  • praktyczna znajomość rozwiązań elektrycznych i hydraulicznych, stosowanych w maszynach przemysłowych.
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferta:
  • zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, wliczając samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • zagraniczne szkolenia techniczne.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)