Inżynier Serwisu ds. Ofert

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Sporządzanie dokumentacji (ofert) na usługi serwisowe oraz części zamienne
  • Kompletowanie dokumentacji pod umowy serwisowe i przetargi
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Wspieranie zespołu serwisowego wiedzą
  • Nadzorowanie i rozwój systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami Klienta i zespołu
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Dyrektora Serwisu

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru elektryki, elektromechaniki, automatyki przemysłowej (dopuszczalne pokrewne kierunki)
  • Doświadczenie związane z przygotowaniem ofert oraz z dokumentacją techniczną
  • Znajomość zagadnień technicznych w urządzeniach technicznych (mile widziane
  • w urządzeniach do sprężania i przetłaczania gazów)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny – weryfikowany podczas rozmowy)
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, przedsiębiorczość
  • Prawo jazdy kat B.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne i komfortowe biuro, indywidualna opieka medyczna)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia zagraniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji na kurach językowych na koszt pracodawcy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.