Opis stanowiska pracy

MDS Systems sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży automatyki i robotyki oraz zajmującą się wdrażaniem nowych technologii w sektorach przemysłowych. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn pod indywidualne potrzeby klienta.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Robotyk.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie robotów przemysłowych (KUKA, ABB, FANUC);
  • Symulacja pracy robotów w środowisku Tecnomatix RobotExpert, RobotStudio, ROBOGUIDE;
  • Wdrażanie rozwiązań u Klientów, prace uruchomieniowe;
  • Współpraca z konstruktorami i automatykami.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze programowania robotów;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka);
  • Samodzielność, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP E 1kV;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (warunek konieczny);
  • Znajomość języka angielskiego (język niemiecki dodatkowym atutem);
  • Mile widziana znajomość programowania PLC (Siemens S7);

Firma oferuje:

  • Udział w nowatorskich projektach i realizacji własnych pomysłów (linie zrobotyzowane, stanowiska automatyczne i półautomatyczne)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości dalszego rozwoju i awansu zawodowego

Prezentacja firmy

MDS Systems Sp. z o. o. jest firmą usługowo - produkcyjną. <br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji