Opis stanowiska pracy

  • programowanie online robotów przemysłowych,
  • konfiguracja, uruchamianie i testowanie dostarczanych stanowisk zrobotyzowanych,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych stanowisk zrobotyzowanych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu,
  • budowa pozytywnych kontaktów z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • umiejętność konfigurowania robotów od pierwszego uruchomienia, tworzenia interfejsu z innymi urządzeniami linii produkcyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka lub pokrewne),
  • doświadczenie w programowaniu robotów: KUKA lub ABB,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • średniozaawansowany poziom języka angielskiego,
  • znajomość MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji