Inżynier przetwarzania języka naturalnego NLP

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dołącz do jednego z największych w Europie zespołów zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego i mowy, w którym ramię w ramię z najlepszymi inżynierami będziesz tworzył usługi nowej generacji.

Inżynier przetwarzania języka naturalnego NLPMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub rozpoznawania/syntezy mowy (w zależności od preferencji i doświadczenia)
  • Ewaluacja oraz udoskonalanie systemów przetwarzania języka naturalnego
  • Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D
  • Współpraca z zespołem wewnętrznych ekspertów językowych

Wymagania:

  • Ukończone studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z informatyki, matematyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
  • Znajomość powłoki tekstowej systemu Linux oraz wybranych języków skryptowych (Javascript, Perl, Bash, Python, Go lub Ruby)
  • Znajomość wybranego języka programowania (C, C++ lub Java)
  • Zainteresowanie lub wcześniejsze doświadczenia z technologiami przetwarzania języka naturalnego/mowy (NLP, ASR), ekstrakcją wiedzy z danych tekstowych lub dziedzin pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.