Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów rozwojowych podzespołów hydraulicznych oraz powietrznych dla przemysłu lotniczego (Wymienniki Ciepła)
  • Wycena projektów
  • Ustalenie harmonogramu, alokacja oraz bilansowanie zasobów
  • Prowadzenie wielofunkcyjnego (interdyscyplinarnego) zespołu inżynierów
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu
  • Odpowiedzialność za wykonanie projektu w zaplanowanym budżecie
  • Prowadzenie projektu według wewnętrznych standardów
  • Prowadzenie regularnych spotkań z klientem
  • Pełna odpowiedzialność za przygotowanie i prowadzenie przeglądów projektów z klientem wewnętrznym (PD, DD, V&V)
  • Przygotowanie raportów i prezentacji z postępów projektu z uwzględnieniem metody wartości wypracowanej (Earn Value)
  • Tworzenie oraz zarządzanie analizą ryzyka oraz planów eliminacji ryzyka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, inżynieria lotnictwa lub inne pokrewne)
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office
  • Doświadczenie z metodami wartości wypracowanej (Earn Value Management) będzie dodatkowym atutem
  • Inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria