Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za dobór aparatury elektrycznej, skonfigurowanie mechaniczne produktu oraz przygotowanie dokumentacji do produkcji rozdzielnic niskiego i średniego napięcia.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie przede wszystkim:

  • dobór aparatury elektrycznej spełniającej wymogi klienta,
  • skonfigurowanie mechaniczne rozdzielnicy spełniającej wymogi klienta,
  • przygotowanie zestawienia aparatów elektrycznych, okablowania etc. oraz części mechanicznych niezbędnych do wyprodukowania rozdzielnic niskiego i średniego,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej (elewacja, schematy etc.) dla oddziałów rozdzielnic,
  • nadzór techniczny nad produkcja i montażem rozdzielnic niskiego i średniego napięcia,
  • kontrola kosztów bieżących realizowanych projektów,
  • koordynacja finalnego odbioru projektu w obecności klienta,
  • współpraca z Centrum Rozwoju rozdzielnic niskiego i średniego napięcia oraz innymi funkcjami w ramach realizowanych projektów.

Wymagania

  • wyksztalcenie wyższe techniczne (o profilu elektrycznym lub pokrewnym),
  • doświadczenie w projektowaniu i budowaniu rozdzielnic lub zaawansowanych układów elektrycznych,
  • znajomość norm IEC i zasad w zakresie doboru i eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność zarzadzania wieloma zadaniami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCad),
  • znajomość programów ProEngineer/ePlan będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis