Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/03/2017.

Inżynier Projektu

Wałbrzych, dolnośląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Wałbrzych
NR REF.: 1083969

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej do zakładu zlokalizowanego na terenie Wałbrzycha poszukujemy kandydatów na stanowisko

Jednym z głównych obowiązków kandydata będzie kontakt z podwykonawcami, uzyskiwanie ofert oraz przygotowywanie specyfikacji. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z klientem w celu pozyskania informacji, dokumentacji, uczestnictwa w wizjach lokalnych i spotkaniach, a także ofertowania oraz negocjacji. Inżynier projektu będzie organizował prace instalacyjne polegające na otrzymaniu pozwoleń, potrzebnej dokumentacji oraz prowadził kontrolę prowadzonych prac przez wykonawcę pod względem organizacyjnym, technicznym, jakościowym i finansowym. Kandydat będzie organizował prace instalacyjne z zakresu mechanicznego, elektrycznego oraz automatycznego.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku na którym zarządzał projektem od momentu otrzymania zapytania ofertowego do zdania prac klientowi. Ze względu na współpracę z międzynarodowymi klientami oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Wymagane jest wyższe wykształcenie (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn) oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

Nasz klient oferuje interesującą i przyszłościową pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę z ekspertami w swojej branży oraz możliwość dalszego rozwoju w Polsce lub zagranicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria