Flextronics International Poland Sp. z o.o.

INŻYNIER PROJEKTU – projektowanie urządzeń mechanicznych

Od: Flextronics International Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tczew (k. Gdańsk, Starogard Gdański, Gdynia, Kwidzyn, Sopot)

Flextronics International Poland Sp. z o.o. jest światowej klasy dostawcą usług w całym łańcuchu dostaw, poczynając od projektu produktu, poprzez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logistyczne. Realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej oraz elektroniki użytkowej. Na terenie parku przemysłowego w Tczewie znajdują się dwa budynki produkcyjne o powierzchni 50 tys. m². W pierwszym z nich, PCBA, odbywa się montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektonicznych. W drugiej hali powstają szafy bazowe dla telefonii komórkowej oraz produkowane są obudowy i elementy metalowe.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów konstrukcji maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Analiza technicznych możliwości wykonania projektu
  • Ocena zdolności wewnętrznych firmy do realizacji zamówienia klienta
  • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia technicznego dla klienta
  • Analiza projektu klienta pod kątem zdolności do produkcji masowej
  • Tworzenie koncepcji konstrukcyjnych modeli 3D oraz rysunków wraz z niezbędną dokumentacją potrzebną w procesie produkcji
  • Wsparcie techniczne działu rozwoju biznesu w zakresie usług projektowania urządzeń mechanicznych
  • Ścisła współpraca z Działem Inżynierii NPI

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania mechaniki precyzyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub Automatyka i Robotyka)
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania 2D (AutoCAD) oraz 3D (SolidWorks ProE), MS Office
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i komponentów
  • Znajomość inżynierii materiałowej, analiz wytrzymałościowych/cieplnych
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość dyrektywy maszynowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii projektowania i produkcji urządzeń mechanicznych
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Pakiet socjalny
  • Umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.