inżynier projektu praca wyjazdowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży inżynieryjnej, szukamy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 28042
Praca stała
Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • praca na wyjeździe na terenie kraju i zagranicą
  • przygotowanie wycen i ofert dla klientów
  • nadzór nad realizacją prac kontraktowych
  • weryfikacja i zamawianie materiałów elektrycznych
  • opracowywanie harmonogramów czasowych realizacji prac
  • weryfikacja, planowanie i nadzór nad środkami niezbędnymi do realizacji prac
  • nadzór nad brygadami montażowymi
  • nadzór na kosztami realizacji kontraktu

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość pakietu MS Office, programów: Autocad, Ecad, Ms Project
  • motywacja do pracy, samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny: pakiet medyczny Lux Med
  • premia roczna
  • szkolenia językowe, techniczne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)