Inżynier Projektu ds. Mechanicznych

Axell Polska

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko Inżyniera Projektu ds. Mechanicznych.

Obowiązki

Inżynier Projektu ds. Mechanicznych będzie odpowiedzialny za techniczne aspekty projektowania przenośników oraz linii przenośnikowych. Osoba ta będzie również zaangażowana w projekty R&D oraz w rozwój nowych produktów.

• Inżynieria mechaniczna i zarządzanie projektami
• Zastosowanie wiedzy technicznej oraz umiejętności podejmowania decyzji we wszystkich etapach rozwoju projektu, w tym:
o rozwój i określenie zakresu projektu, w tym ryzyka i spodziewanych wyników;
o opracowywanie harmonogramów projektowych i kosztorysów
o analiza projektu;
o dopracowywanie szczegółów;
o tworzenie rysunków złożeniowych;
o tworzenie zestawień materiałowych;
o dokumentacja uzupełniająca;
o śledzenie usprawnień w projektach.
• Zakup komponentów oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej wykorzystywanych w projektach, włącznie z wyborem dostawcy i negocjacjami cenowymi.

Wymagania

Podstawowe wymagania

• Tytuł licencjata w zakresie Inżynierii Mechanicznej
• Minimum 5–letnie doświadczenie w zakresie projektów mechanicznych z wykorzystaniem maszyn specjalnych (dodatkowym atutem jest wiedza na temat systemów przenośników lub systemów gospodarki materiałowej).
• Minimum 3–letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzające zdolności kandydata w zakresie zarządzania projektami.

Wymagania dodatkowe

• Udokumentowana znajomość projektowania 3D (dodatkowym atutem będzie znajomość Autodesk Inventor) oraz projektowania parametrycznego.
• Doskonała znajomość MS Office.
• Doświadczenie w pracy z urządzeniami ze stali nierdzewnej oraz maszynami dla przetwórstwa spożywczego.
• Umiejętność wykazania inicjatywy, zdolności do ustalania priorytetów i strategii taktycznych.
• Potencjał przywódczy, dodatkowym atutem są wcześniejsze sukcesy w prowadzeniu i zarządzaniu zespołem.
• Idealny kandydat potrafi pracować samodzielnie i w grupie.
• Dobre zdolności w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej. Znajomość języków: polski, angielski. Dodatkowym atutem jest znajomość języka holenderskiego.
• Gotowość do regularnych podróży (głównie do Holandii)

Bardzo prosimy o składanie aplikacji w języku angielskim.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria