Inżynier Projektu - Doradca techniczno-handlowy

NAAR Technik Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, 41-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami branży przemysłowej.
  • Tworzenie koncepcji instalacji w oparciu o wymagania klienta i wiedzę techniczną.
  • Przygotowywanie ofert przetargowych i handlowych.
  • Techniczny nadzór nad prowadzonymi inwestycjami na obiektach przemysłowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne. Preferowane wyższe o specjalności wentylacja przemysłowa.
  • Znajomość branży wentylacyjnej.
  • Samodzielność w działaniu, dyspozycyjność.
  • Umiejętność prowadzenia działań handlowych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość podstaw AutoCAD.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy

Prezentacja firmy

NAAR Technik projektuje i wykonuje instalacje odpylania przemysło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie