Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy dla Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych w Dobczycach kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu automotiv

nr ref. 1/03/2015

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i koordynowanie prac projektów poprzez uczestnictwo i nadzór w pracach zespołu projektowego,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących projektów konstrukcyjnych dla elementów z tworzyw sztucznych,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej na każdym etapie realizacji,
  • Uzgodnienia projektowe z klientem prototypów elementów z tworzyw sztucznych wspólnie w tym proponowanie nowych rozwiązań,
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na optymalizację kosztów produktu a także podnoszenie jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość technicznego języka niemieckiego, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość w zakresie projektowania 3D (CATIA),
  • Znajomość wymagań ISO 16949 oraz technik i metod pomiarowych stosowanych w branży motoryzacyjnej,
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania pracy zespołowej w środowisku międzynarodowym,
  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • Pracę w dużym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z zastosowaniem najnowszych technologii,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju w środowisku międzynarodowym,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Oferty powinny zawierać oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.l997 r. o ochronie danych osobowych" (Dz.U. nr 133, poz. 883, ze zm.)

Prezentacja firmy

Alpha Technology to 7 nowoczesnych Zakładów produkcyjnych. <br/>Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż