Inżynier Projektant systemów maszynowych i okrętowych

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży okrętowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref. 54/06/2020

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres zadań:

• Przygotowywanie schematów systemów okrętowych zawierających obliczenia i raporty

• Definiowanie i śledzenie elektrycznych interfejsów i działań związanych z integracją systemu,

• Wkład w projekt techniczny statku (automatyzacja, sterowanie) systemami w różnych fazach projektu,

• Wykonanie rurarskiego projektu modelu 3D,

• Układy i przygotowanie aranżacji,

• Wspieranie lidera zespołu pomieszczeń maszynowych i dostarczanie dokumentów zgodnie z planem projektu, zapewnieniem jakości, kontrolą jakości i specyfikacją statku.

• Koordynacja zadań i dostaw z innymi zespołami projektowymi,

• Przyczynianie się do rozwoju norm technicznych oraz metod i rozwiązań przyjaznych dla produkcji

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Liczne benefity

• Interesującą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Dostęp do nowoczesnych technologii

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Odpowiednia praktyka w przemyśle morskim

• Wiedza na temat procesu projektowania systemów rurowych i mechanicznych statku,

• Znajomość odpowiednich standardów okrętowych i stoczniowych,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD lub 3D Cadmatic,

• Doświadczenie z modelowaniem 3D Cadmatic będzie dodatkowym atutem.

• Chęć poszerzenia swojej wiedzy inżynierskiej i z zakresu zarządzania projektami oraz dzielenia się już zdobytym doświadczeniem

• Komunikatywność

• Odpowiedzialność

• Zdolność do rozwiązywania złożonych problemów

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inne, Praca Inżynieria