Inżynier projektant maszyn – przemysł ciężki

Protech

Bielsko Biała 43-300, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- projektowanie nowych rozwiązań w celu poprawy mechaniki linii produkcyjnych
- optymalizacja instalacji i urządzeń przemysłowych
- współpraca z innymi członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych maszyn, a także podnoszenia efektywności istniejących
- tworzenie dokumentacji projektów
- odbywanie podróży służbowych

- wykształcenie kierunkowe: mechanika, budowa maszyn
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- podstawowa znajomość języka angielskiego, także technicznego, umożliwiająca codzienną pracę w tym języku; znajomość języka niemieckiego będzie atutem
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- znajomość programów do projektowania, preferowany AutoCAD
- umiejętność myślenia analitycznego, gotowość do proponowania nowatorskich rozwiązań
- dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- dobra organizacja pracy, samodzielność

Prezentacja firmy

Relokacja maszyn przemysłowych, usługi dźwigowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy