Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie i analiza dokumentacji technicznej od klienta
  • gromadzenie wymagań technicznych i jakościowych odnośnie procesu lub wyrobu
  • kontakt z klientem i dostawcą, rozwiązywanie technicznych problemów, wyjaśnianie rozbieżności w dokumentach
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • udział w procesie reklamacji od klientów i do dostawców
  • wykonywanie raportów okresowych: miesięcznych, kwartalnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub rok jako Asystent Inżyniera Produktu w firmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • znajomość elektroniki
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi programów CAD-owskich
  • wiedza specjalistyczna
  • myślenie analityczne
  • doskonałość w działaniu
  • zaangażowane

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • bardzo dobra atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pomoc w relokacji
  • możliwość pracy dla współmałżonka

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria