Inżynier Produktu

Arche Consulting

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • wsparcie rozwoju nowych koncepcji konstrukcyjnych,
  • proponowanie oraz ocena nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • przygotowanie FMEA projektu,
  • przygotowanie kosztorysów,
  • udział w pracach nad rozwojem prototypów,
  • opracowywanie planów testowych oraz nadzorem nad ich realizacją,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora lub inżyniera produktu,
  • bardzo dobra znajomość wybranego programu (ProEngineer / AutoCAD / Catia),
  • praktyczna znajomość rysunki technicznego,
  • min. dobra znajomość j.angielskiego,
  • samodzielność i dokładność w działaniu,
  • duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość pracy w międzynardowym zespole doświadczonych specjalistów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • duże możliwości rozwoju i wyzwań zawodowych,
  • możliwość udziału w nowym, dużym projekcie związanym z przeniesieniem procesu technologicznego,
  • intensywne szkolenia w obszarze inżynierii.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria