Inżynier produktu

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1114853

Dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy osoby do nowego Centrum R&D w okolicach Katowic/Krakowa na stanowisko Inżyniera R&D.

Zakres obowiązków:
  • Rozwój produktu
  • Kontakt z klientem w zakresie aspektów technicznych projektu
  • Zrozumienie i zastosowanie wszystkich wymagań technicznych od klienta w celu wsparcia projektu
  • Przygotowanie i aktualizacja wszystkich dokumentów technicznych
  • Odpowiedzialność za wszystkie działania dotyczące opisu produktu
  • Przygotowanie i aktualizacja specyfikacji technicznych (rysunki, normy, B.O.M.) w porozumieniu z zespołem projektowym;
  • Koordynacja wszystkich działań badawczo-rozwojowych związanych z opracowaniem nowego produktu

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Komunikatywność
  • Gotowość do wyjazdu na kilkumiesięczne szkolenie zagraniczne

Oferujemy:
  • Możliwość nabycia nowego doświadczenia i rozwoju w nowym Centrum R&D
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy