OTTO Work Force OTTO Work Force

Inżynier Produktu (k/m)

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września k. Poznania

W związku z rozwojem działalności naszego Klienta - firmy z kapitałem holenderskim, wiodącego producenta systemów dachowych dla przemysłu motoryzacyjnego - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: IP/MO/07/2015

Miejsce pracy: Września k. Poznania, woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Współudział w projektowaniu, specyfikacja i zatwierdzanie produktu
  • Rozwój produktu, poszukiwanie oraz inicjowanie wymaganych zmian inżynieryjnych w produktach
  • Udoskonalanie istniejących produktów w zakresie jakości oraz redukcji kosztów
  • Wdrażanie zmian, wsparcie klienta i komunikowanie jego potrzeb do organizacji, zapewnienie prawidłowej realizacji specyficznych wymagań klienta
  • Tworzenie oraz kontrola dokumentacji technicznej produktów
  • Wsparcie badań i testów m. in. tolerancji i wytrzymałości
  • Testowanie prototypów oraz wsparcie techniczne dla produkcji
  • Wspieranie procesów analizy błędów
  • Koordynowanie działań pomiędzy Klientem, działem R&D i działem produkcji
  • Współpraca z centralą R&D w Holandii, inżynierami jakości i procesu oraz działami logistyki, produkcji i utrzymania ruchu

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych
  • Dodatki socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym profesjonalne szkolenia zagraniczne, możliwość awansu
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • Udział w projekcie typu green-field (nowa inwestycja, współudział w tworzeniu i rozwoju nowej fabryki na polskim rynku)
  • Bardzo dobre warunki pracy i zaplecze socjalne (wysoki komfort pracy)
  • Przyjazna atmosfera pracy i polityka personalna zorientowana na pracowników
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika
  • Ugruntowane (kilkuletnie) doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z inżynierią produktu w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Praktyczna znajomość systemów CAD, mile widziana Catia
  • Znajomość norm ISO TS, metodologii rozwiązywania problemów Six Sigma Green Belt oraz standardów 5S, FMEA, wymagań VDA
  • Umiejętność pracy zespołowej, zorientowanie na jakość i na klienta, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.