Inżynier Produkcji w branży poligraficznej

Agencja Headhunters

Goleniów (okolice), zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters, dla swojego Klienta - firmy z branży poligraficznej - działającej na rynku od 25 lat poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Celem stanowiska jest zarządzanie procesami produkcyjnymi w obszarze poligrafii, wdrażanie do produkcji nowych wyrobów, przygotowanie dokumentacji produkcyjnej i konstrukcyjnej wyrobów. Do obowiązków Inżyniera Produkcji będzie należało również rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych występujących w procesach produkcyjnych oraz konstruowanie oprzyrządowania produkcyjnego.

Dodatkowo osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za udoskonalanie procesów produkcyjnych, przygotowywanie założeń do modernizacji maszyn i urządzeń oraz dbanie o zabezpieczenie części zamiennych do maszyn i urządzeń.

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • pracę w systemie jednozmianowym, w stabilnej rozwijającej się firmie
  • możliwość dalszego rozwoju w obszarze produkcji

Miejsce pracy: okolice Goleniowa

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia zdobyte w firmie produkcyjnej w obszarze optymalizacji produkcji, utrzymaniu ruchu i tym podobnych
  • znajomość programów Auto-Cad lub pokrewnych
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego komunikację techniczną
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria