Inżynier Produkcji (obróbka skrawaniem)

SPRING PROFESSIONAL

okolice Wrocławia, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i uruchomienie procesu dla nowego produktu zgodnie z wymaganiami klientów Firmy i wewnętrznymi Firmy
  • Udział przy tworzeniu planów dla nowych uruchomień
  • Współudział w budowie partii próbnych, testowych i prototypów dla nowych produktów
  • Zdefiniowanie wymogów i koordynowanie działań dostawców maszyn, narzędzi, uchwytów, przyrządów i urządzeń w celu spełnienia wymagań AAM
  • Zaangażowanie w proces oceny i wyboru dostawcy/ów wraz z innymi działami
  • Wsparcie produkcji seryjnej w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • Ciągła poprawa poziomu jakości i zmniejszenia kosztów w istniejących procesach produkcyjnych
  • Przygotowanie dokumentacji procesowej dla nowych projektów i aktualizacji już istniejącej, a wymaganej dla produkcji seryjnej np. Process Flow, karta pracy, dokumentacja narzędzi i oprzyrządowania, PFMEA
  • Spełnienie wymogów APQP i PPAP w obszarze inżynierii procesowej
  • Programowanie i testowanie maszyn dla nowych produktów
  • Wspieranie inicjatyw w obszarze Lean Manufacturing

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w specjalizacji: mechanika)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Inżyniera w obszarze procesu wytwórczego (pożądane obróbka metali)
  • Pożądane: programowanie obrabiarek CNC i centr obróbczych CNC, dokumentacja PPAP, znajomość APQP, znajomość systemów CAD (AutoCAD, PRO-E, lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana obsługa komputera

Oferujemy współpracę z międzynarodową firmą produkcyjną o stabilnej pozycji w branży motoryzacyjnej, współpracę z klientami marki Premium, nowoczesny park maszynowy, atrakcyjny pakiet zatrudnienia zawierający oprócz wynagrodzenia premię roczną, prywatną opiekę medyczną, Multisport, pakiet ubezpieczenia na życie (w pełni pokryty finansowo przez Firmę), elastyczne godziny pracy.