Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

* Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji stanowiskowej
* Opracowanie norm wydajności dla poszczególnych stanowisk
* Prowadzenie ewidencji parametrów produkcyjnych na wyznaczonych liniach
* Przedstawianie propozycji dotyczących podwyższania efektywności

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe techniczne
* Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive
* Znajomość zagadnień badania i normowania pracy
* Dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

* Umowę o pracę
* Stabilne zatrudnienie
* Samodzielne stanowisko pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Niemcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
pół roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive