Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Inżynier procesu

Nr ref.: 38237
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • kontrola oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • kontrola optymalnego poziomu produktywności dla wybranych obszarów
  • inicjowanie oraz implementacja udoskonaleń w procesach produkcyjnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie procesu produkcyjnego

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu Lean Six Sigma oraz kontroli statystycznej
  • umiejętności związane z zarządzaniem projektami

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)