Holbern Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Od: Holbern Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wałbrzych

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive,

poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad dokumentacja techniczną,
  • Analiza możliwości wykonawczych, rysunków, wymagań klienta i prawnych,
  • Projektowanie procesu – prowadzenie lub koordynacja prób, testów, walidacji oraz analizowanie czasów pracy
  • Inicjowanie i wspieranie działań LEAN
  • Ciągła optymalizacja procesów, dobór narzędzi i oprzyrządowania,
  • Aktywny udział w analizach i działaniach mających na celu analizę przyczyn i uniemożliwienie powtarzania się problemów w zakresie niezgodności,
  • Analiza FMEA,
  • Wdrażanie nowych technologii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektronika, automatyka i robotyka),
  • Doświadczenie we wdrażaniu LEAN,
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu w branży automotive,
  • Mile widziane doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu,
  • Mile widziana znajomość programowania PLC,
  • Znajomość praktyczna FMEA oraz Control Plan,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (komunikatywnie),
  • Umiejętność współpracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premia roczna dla najlepszych pracowników,
  • Fundusz socjalny – bony świąteczne, bony wakacyjne,
  • Opieka lekarska – przyzakładowy gabinet lekarski,
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.