Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce. ---------------------------------------- Randstad Finance specializes in conducting recruitment projects for managerial and specialist positions in financial, controlling and accountancy sector. We focus on sourcing best candidates for financial positions in order to support our Clients representing various branches, including financial services and shared service centres.

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej o profilu technicznym - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 20170
Praca stała
Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji zespołów spawanych do maszyn roboczych na etapie wdrażania produktu i produkcji seryjnej
  • bieżąca współpraca z pracownikami wydziału produkcji
  • walidacja przyrządów i wyposażenia stanowiskowego
  • wyszukiwanie optymalnych usprawnień w procesie produkcji
  • tworzenie, wdrażanie i aktualizowanie instrukcji stanowiskowych
  • zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych
  • sporządzanie i dystrybucja dokumentacji technologicznej

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (atutem będzie kierunek Mechanika i Budowa Maszyn)
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu produkcji zespołów do maszyn roboczych
  • umiejętność przygotowania optymalnej technologii dla realizowanych procesów produkcyjnych i ciągła ich optymalizacja
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie i konsekwencja w działaniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • interesująca, pełna wyzwań praca w międzynarodowej organizacji, która jest liderem na światowym rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • duża samodzielność przy podejmowaniu decyzji, możliwość realizacji własnych pomysłów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)